You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

C# Hosts Dosayasını Düzenleme (Hosts Edit) + Source Code 2024

C# Hosts Dosayasını Düzenleme (Hosts Edit) + Source Code 2024

Forum Sahibi
C# Hosts Dosayasını Düzenleme (Hosts Edit) + Source Code 2024
C# ile hosts dosyanızı düzenlemeye yarıyan bir yazılım geliştirdik ve bunu kodları ile birlikte sizinle paylaşıyoruz.[Resim: 922cz7c.jpg]


Bu yazılım sayesinde sitelere olan erişiminizi kapatabilirsiniz. Örneğin çocuğunuzun bilgisayarında yasaklı sitelere girmesini engellemek istiyorsunuz bunu hosts dosyanızı düzenleyerek yapmanız mümkün. Bu yazılımı kullanarak sadece o sitelerin subdomainsiz (örnek: google.com ve subdomainli (örnek: www.google.com | blog.google.com | forum.google.com vb.)) eklemek yeterli olucaktır.

Video
İndir (Download)

.zip BlockSitesWithcsharp.zip
[Resim: 2618.png] Önemli olan dünkü halimizden üstün olmamızdır.
Discord: @ofelyacoding
Gezgin
RE: C# Hosts Dosayasını Düzenleme (Hosts Edit) + Source Code 2024
guzel tool ellerine saglik

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Join Developer Discussion Online (DDO1), a vibrant platform where developers share their code, projects, and knowledge, while offering mutual support and learning opportunities in both English and Turkish. sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.